Misijní víkend 2014

Zveme vás na  Misijní víkendy 2014

V  roce 2014 se uskuteční již šestý ročník konferencí s názvem „Misijní víkendy“. Jde o celodenní setkání pro všechny, kdo berou vážně Velké poslání a chtějí k němu nabrat povzbuzení a inspiraci. K jejich pořádání se spojily misijní organizace orientované na vysílání českých křesťanů do světové misie, konkrétně NF Nehemia, OM ČR, Operace Exodus, Wycliffe ČR, YWAM ČR a NF KMS.

„Misijní víkendy“ se uskuteční v sobotu 15. března 2014 v Praze (prostory KS Praha, Na žertvách 23) a o týden později, 22. března 2014 v Brně (prostory Bratrské jednoty baptistů, Smetanova 20). Na obou místech je začátek v 9:30 a předpokládaný konec v 17:00 hod.

Téma letošních konferencí zní „Na počátku bylo: ‚Jděte‘ – Misie v moci Ducha Svatého.“

plakat-mv2014-m

 

Hlavním řečníkem bude misionář německé Nehemie Werner Drottlef, který již dlouhou dobu slouží v Tanzánii. Kromě toho se účastníci mohou těšit na semináře, panelovou diskuzi, pohledy do misijních polí s modlitbami za tamní práci a misionáře, prezentace misijních organizací a jejich projektů, společné chvály i osobní modlitby.

Vstupné na celodenní akci činí 190 Kč včetně oběda, občerstvení a kávy. Ti, kteří přijdou pouze na odpolední program, zaplatí 100,- Kč. Studenti po předložení studentského průkazu zaplatí 90,- Kč a děti do 12 let mají vstup zdarma.  Služba dětem od 6 do 12 let je zajištěna. Předchozí registrace není nutná.

 

Těšíme se na osobní setkání!

Příspěvky

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)


„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich