Misijní víkend 2013

Vítáme vás na stránkách Misijních víkendů. I v roce 2013 se uskuteční další, v pořadí již pátý ročník konferencí s názvem „Misijní víkend“ – celodenní setkání pro všechny, kdo berou vážně Velké poslání a chtějí k němu nabrat povzbuzení a inspiraci. Také tentokrát je pořádají společně všechny hlavní misijní organizace působící v naší zemi. Konkrétně NF Nehemia, OM ČR, Operace Exodus, Wycliffe ČR, YWAM ČR a NF KMS. 

 

„Misijní víkendy“ se uskuteční v sobotu 16. února 2013 v Praze (prostory KS Praha na Palmovce), začátek v 9.30 hodin  a o týden později 23. února 2013 v Českém Těšíně (prostory Křesťanského centra), začátek v 9:30. Předpokládaný konec obou Misijních víkendů je  v 17:30 hod.

Téma letošních „Misijních víkendů“  má název „Misie bez obalu“. 

Hlavními řečníky letošních konferencí budou český misionář Marek Slánský a pastor AC Bohuslav Wojnar. Kromě toho se účastníci mohou těšit na další zajímavé semináře, panelovou diskuzi, prezentace misijních organizací a možností které nabízejí, chvály a modlitby za misii a jednotlivce.

Vstupné na celodenní akci činí 190 Kč včetně oběda, občerstvení a kávy, sleva  50% pro ty, kteří přijdou pouze na odpolední program. Služba dětem od 6 do 12 let zajištěna. Předchozí registrace není nutná. Pokud máte zájem, můžete se podívat do archivu na fotografie MV minulých ročníků nebo si stáhnout MP3 s výbornými vyučováními na téma misie.

V každém případě vás zveme na letošní Misijní víkendy a těšíme se na osobní setkání s vámi!

Příspěvky

Kdy budou prosím k dispozici mp3 a fotky z MV v Praze? Díky

Letošní MV v Českém Těšíně byl super!Chvála Pánu za to!Byli jsme poprvé a přestože se nechystáme jít na misii, ale spíše podporovat misionáře-šli jsme na MV s tím,že chceme mít zpětnou vazbu od misionářů. Myslím, že by do budoucna bylo dobré „otevřít“ MVíkendy i pro zájemce, kteří chtějí být součástí podpůrného týmu. Svědectví letos byly super a litoval jsem, že to neslyšelo víc lidí od nás ze sboru. Těšíme se na mp3 záznamy! Pavel P.

Postupně je stříháme a nahráváme na web. http://www.misijnivikend.cz/mp3/

Prosím, budete dávat na web i mp3 z letošních víkendů? Děkuji.

Leave a comment

(required)

(required)


„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich