Misijní víkend 2012

Vítáme vás na stránkách Misijních víkendů. Letos se již po čtvrté budou konat Misijní víkendy v Českém Těšíně a Praze. Můžete se podívat do archivu na fotografie z víkendů minulých nebo si stáhnout MP3 s výbornými vyučováními z předešlých ročníků.

Především vás zveme na letošní Misijní víkendy a těšíme se na osobní setkání s vámi!

I v roce 2012 se uskuteční již tradiční „Misijní víkendy“ – celodenní setkání pro všechny, kdo berou vážně Velké poslání a chtějí k němu nabrat povzbuzení a inspiraci. Také tentokrát je pořádají společně všechny hlavní misijní organizace působící v naší zemi. Konkrétně NF Nehemia, OM ČR, Operace Exodus, Wycliffe ČR, YWAM ČR a NF KMS.

Akce se uskuteční v sobotu 10. března 2012 v Praze (prostory KS Praha na Palmovce), začátek v 9.30 hodin  a o týden později 17. března v Českém Těšíně (prostory Křesťanského centra), začátek v 9:00. Předpokládaný konec obou Misijních víkendů je  v 17:30 hod. Mottem akce je „Koho pošlu a kdo nám půjde? Půjdeš?“. Hlavním řečníkem bude tentokrát známý český misionář v Chorvatsku Jiří Dohnal. Kromě toho se účastníci mohou těšit na další zajímavé semináře s tématy misie a zvěstování evangelia, prezentaci misijních organizací a možností, které nabízejí, chvály i modlitby za misii.

Vstupné na celodenní akci činí 190 Kč včetně oběda, občerstvení a kávy. Služba dětem od 6 do 12 let zajištěna. Předchozí registrace není nutná.

Příspěvky

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)


„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde