Misijní víkend 2011

Vítáme vás na stránkách Misijních víkendů. Letos se již po třetí budou konat Misijní víkendy v Českém Těšíně a Praze. Můžete se podívat do archivu na fotografie z víkendů minulých nebo si stáhnout MP3 s výbornými vyučováními z předešlých ročníků.

Především vás zveme na letošní Misijní víkendy a těšíme se na osobní setkání s vámi!

K organizaci Misijních víkendů se spojily všechny hlavní misijní organizace působící v naší zemi (konkrétně OM, YWAM, Wycliffe, Exodus, NF Nehemia a NFKMS). Záštitu převzaly opět ČEA, KMS a KS – Sch.

Hlavním cílem Misijních víkendů je motivace českých křesťanů a české církve k misii a také poskytnutí informací o konkrétních misijních příležitostech. Setkání proběhnou v sobotu 5. února 2011 v Českém Těšíně a 5. března v Praze. Letošním motem je „Misie – tlukot Božího srdce. A co na to tělo Kristovo?“.

Hlavním hostem bude tentokrát Myles Wilson z irské organizace Stewardship, který bude mít kromě hlavního
dopoledního slova též odpolední seminář na téma „Finance a týlová podpora – jak na to?“. Dalšími semináři budou „Muslimský svět a evangelium“ Berta de Ruittera z OM Holandsko, „HIV+evangelium“, který budou mít v Praze František Krampota a Jiří Preis z organizace ACET a v Českém Těšíně Tomáš Řehák z organizace ABATOP a konečně seminář „Misie pro ty, kdo neradi cestují – cizinci mezi námi“ českého misionáře „Ondřeje“.

Kromě toho se můžete těšit na chvály, prezentace a modlitby za misii. Ani letos nechybí program pro děti od 6 do 12 let, které mají navíc vstup na konferenci ZDARMA! U stánků jednotlivých misijních organizací bude možnost dozvědět se více o tom, jaké misijní aktivity nabízejí.

Příspěvky

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)


„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich